Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

CPG Europe: nowy podmiot na rynku chemii budowlanej

30.04.2020

Na polskim rynku zainaugurowała działalność międzynarodowa Grupa CPG Europe, oferująca m.in. wyroby chemii budowlanej.

Utworzona w kwietniu 2020 r. Grupa CPG Europe, regionalny oddział RPM International Inc., łączy pod wspólnym parasolem marki produktów budowlanych w Europie, takie jak illbruck, Flowcrete, Nullifire, Tremco, Vandex i Dryvit.

- Na całym kontynencie CPG Europe produkuje wysokiej jakości, specjalistyczne materiały budowlane, które odpowiadają na złożone wymagania współczesnego budownictwa. Marki skupione w CPG Europe zaspokajają różnorodne potrzeby budowlane, od uszczelniania, klejenia i termoizolacji, po posadzki, ochronę przeciwpożarową, hydroizolacje i systemy dachowe. Cieszymy się, że możemy ogłosić powstanie nowej rodziny marek, które po raz pierwszy zostały objęte wspólnym parasolem. Połączenie tak wyjątkowych zespołów, produktów i usług oznacza, że możemy wykorzystać wspólną fachową wiedzę, umiejętności i innowacje, aby zaproponować branży budowlanej jedyną w swoim rodzaju, unikalną ofertę – powiedziała Melissa Schoger, prezes CPG Europe.

- Dzięki współpracy w ramach CPG Europe jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani do kompleksowej obsługi inwestycji i inwestorów, generalnych wykonawców i pracowni architektonicznych. Ponadto otrzymujemy dostęp do nowych produktów i nowych rynków, co stwarza wszystkim naszym markom duże możliwości rozwoju – stwierdziła Barbara Radziwon, dyrektor zarządzająca CPG Europe w regionie Europy Wschodniej.

Wyświetlono: 1219

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej