Wiadomości - Tworzywa sztuczne z kraju

CIECH Sarzyna na targach JEC

21.03.2019

Firma CIECH Sarzyna z zadowoleniem podsumowuje swój udział w międzynarodowych targach kompozytów JEC World Composites Show, które odbyły się w Paryżu. To największe w Europie targi dla tego sektora przemysłowego. 

Targowa prezentacja spółki CIECH Sarzyna obejmowała pokaz żywic poliestrowych i epoksydowych. Targi JEC, które co roku zbierają najważniejszych graczy rynku kompozytów, to idealne miejsce do poznania globalnych trendów w technologiach kompozytowych. CIECH Sarzyna jest jedynym w naszym kraju wytwórcą  żywic epoksydowych, stosowanych w przemyśle kompozytowym.

Podczas paryskich targów zaprezentowany został szeroki wachlarz produktów wykonanych na bazie żywic POLIMAL oraz EPIDIAN, m.in. kokpit jachtu opracowany z żywicy i żelkotu do branży marine, deska wakeboard na bazie żywicy epoksydowej czy bagażnik dachowy, zaprojektowany z kompozytu poliestrowego z myślą o miłośnikach kitesurfingu. Pokazano umywalkę stworzoną z żelkotu sanitarnego, który pojawił się w ofercie CIECH Sarzyna pod koniec 2018 r. Nie zabrakło również flagowych produktów: posadzek epoksydowych, Systemu 6250 do zabezpieczenia powierzchni stalowych i betonowych oraz stolika wykonanego ręcznie z drewna i żywicy EPIDIAN Deco.

- Jako doświadczony producent żywic poliestrowych i epoksydowych o szerokim portfolio produktowym coraz bardziej stawiamy na produkty specjalistyczne, aby móc konkurować z globalnymi graczami na tym rynku. Skupiamy się na wysokiej jakości produktów, zgodnych ze światowymi trendami. Pojawiając się na jednym z najważniejszych w świecie wydarzeń branżowych, CIECH Sarzyna po raz kolejny udowodniła, że jest liczącym się europejskim graczem o coraz bardziej rozpoznawalnej marce – powiedziała Mariya Hud, marketing manager żywic w CIECH Sarzyna.

Wyświetlono: 486

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej