Wiadomości - Przemysł kosmetyczny z kraju

"Chemia i Biznes" jedynym wystawcą z Polski na targach in-cosmetics

28.03.2014

W dniach 1-3 kwietnia 2014 r. w Hamburgu odbędą się targi in-cosmetics. To jedna z najważniejszych europejskich imprez wystawienniczych przeznaczonych dla przemysłu kosmetycznego.

W ubiegłorocznej edycji targów, której gospodarzem był Paryż, wzięło udział 652 wystawców z całego świata i blisko 10 tys. zwiedzających. Co ciekawe tylko jedna trzecia gości pochodziła z Francji, co pokazuje, jak bardzo globalny wymiar mają targi in-cosmetics. W tym roku ta liczba ma być jeszcze większa, a zainteresowanie targami wynika choćby z faktu, że europejski przemysł kosmetyczny gwarantuje zatrudnienie ponad 150 tys. osób pracujących przy produkcji wartej 35 mld euro. Z kolei sprzedaż, dystrybucja i transport kosmetyków tworzą pośrednio kolejne 350 tys. miejsc pracy.

Targi in-cosmetics awizowane są już teraz, jako miejsce premiery dla 100 nowych produktów. W ich trakcie będzie można zapoznać się m.in z unikalnymi recepturami, nowymi składnikami, technologiami produkcji oraz koncepcjami produktów. Prezentowane będą również najnowocześniejsze kompozycje zapachowe.

W gronie tegorocznych wystawców targów in-cosmetics jest czasopismo "Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej". Zapraszamy zatem do spotkania się z nami w Hamburgu na stoisku 2B65. Co ciekawe będziemy jedynym wystawcą targów wywodzącym się z Polski.

Wyświetlono: 1352

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej