Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

Azelis partnerem CEAC na polskim rynku

24.01.2020

Azelis, dystrybutor chemikaliów, umacnia swoją pozycje na polskim rynku CASE (powłok, klejów, uszczelniaczy i elastomerów). Spółka podpisała nowa umowę dystrybucyjną z przedsiębiorstwem CEAC AG, producentem systemów do barwienia powłok dekoracyjnych i przemysłowych.

Zawarta z początkiem 2020 r. umowa, obejmująca polski rynek, opiera się na wieloletniej współpracy między stronami w regionie Europy i Azji. Swoim zakresem odnosi się do serii produktów o nazwie handlowej Versacol HP (wysokowydajny system barwników), Versacol DC (uniwersalny system barwników POS), Versacol ED (barwnik wodny do barwienia w zakładzie) oraz IC Colours (przemysłowy barwnik rozpuszczalnikowy. Wiedza techniczna i pozycja rynkowa Azelis Poland były kluczowymi czynnikami przy podejmowaniu decyzji przez CEAC.

- Przez lata Azelis udowodnił w innych lokalizacjach, że jest stabilnym i silnym partnerem dla CEAC. To nowe partnerstwo pozwoli nam jeszcze lepiej obsługiwać polskich klientów CASE. Mamy teraz lokalnego dystrybutora z dużą wiedzą na temat produktów, doświadczonym zespołem sprzedaży i dokładnym wglądem w rynek – stwierdził Filip Jordanov, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w CEAC.

- Wysokiej jakości produkty do barwienia przeznaczone dla polskiego rynku to oferta, która idealnie pasuje do naszego obecnego portfolio produktów do aplikacji lakierniczych – dodała Renata Bugiel, kierująca Azelis Poland.

Wyświetlono: 989

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej