Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Ameryka zainteresowana europejskim przemysłem kosmetycznym

19.09.2018

Organizatorzy targów in-cosmetics North America 2018 promują je nawet w Europie, licząc na zainteresowanie branży działającej na naszym kontynencie. Wystawa odbędzie się 17-18 października br. w Nowym Jorku.

Będzie to trzecia edycja targów, które zyskują coraz większe znaczenie na północnoamerykańskim rynku kosmetycznym. Wystawa skierowana jest do przedsiębiorstw działających w segmencie kosmetycznym i pielęgnacji ciała. W 2018 r. jego wartość w Ameryce Płn. oszacowana została na 82,49 mln dolarów. Rynek wzrasta w tempie 2,2% rocznie, a największy wkład w ten wzrost wnosi segment produktów do pielęgnacji skóry. Targi in-cosmetics North America zgromadzą kilkuset wystawców, którzy szczególnie chętnie przedstawią najnowsze osiągnięcia surowcowe przygotowane z myślą o wymogach współczesnej produkcji kosmetyków.

Targi będą wydarzeniem ściśle międzynarodowym, stąd ich promocja na naszym kontynencie. Europejscy wystawcy mają być reprezentowani głównie przez firmy z krajów takich, jak Belgia, Niemcy, Francja i Holandia. Oprócz Europejczyków pojawi się silne przedstawicielstwo przedsiębiorstw chińskich i brazylijskich.

Jednym z wyróżników in-cosmetics North America będzie szeroki program edukacyjny, tworzony przez liczne seminaria marketingowe, seminaria techniczne, pokazy laboratoryjne. Wszystko po to, aby wyposażyć odwiedzających w branżową wiedzę na temat najnowszych trendów w przemyśle kosmetycznym. Szczególnie mocno awizowany jest projekt o nazwie Teatr Seminariów Technicznych, w ramach którego zwiedzający będą mogli dowiedzieć się, jak stosować najbardziej innowacyjne składniki i tworzyć w oparciu o nie formulacje spełniające konkretne wymagania konsumentów.

Wyświetlono: 1167

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej