Wiadomości - Przemysł detergentowy z kraju

2 czerwca 2020 r.: X Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej

18.02.2020
2 czerwca 2020 r.: X Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej

W czerwcu br. odbędzie się dziesiąta edycja Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej. Wydarzenie organizuje EPS Media, wydawca czasopisma „Chemia i Biznes” i „Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”. Rośnie liczba firm wspierających EPS Media w organizacji przedsięwzięcia.

Konferencja odbędzie się 2 czerwca br. w Warszawie w Airport Hotel Okęcie****. W trakcie spotkania z prezentacjami wystąpią przedstawiciele takich firm i instytucji, jak: Ashland Inc., Clariant International Ltd., Emerald Kalama Chemical, Euromonitor International, Evonik Industries AG, Innospec Performance Chemicals, Kao Chemicals Europe, Kuraray Europe GmbH, LUM GmbH, Nouryon, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, THETA Doradztwo Techniczne, Wheatoleo.

Stale powiększa się również grono firm wspierających przygotowania do Konferencji. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest Evonik Industries AG, a Sponsorami: Alior Bank Spółka Akcyjna, DACHSER Sp. z o.o., Emerald Kalama Chemical, LLC i LUM GmbH. Patronat Merytoryczny objął Euromonitor International, a Patronat - Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Rolę współpracowników medialnych objęły: Wydawnictwo Naukowe PWN SA, Kwartalnik Chemiczny "Prawo i Wiedza", "Przemysł Chemiczny" i "Ważenie Dozowanie Pakowanie".

Celem konferencji  jest przekazanie informacji o aktualnym stanie branży chemii gospodarczej, stworzenie platformy wymiany informacji i pomysłów, umożliwienie uczestnikom konferencji dostępu do firm (Partnerów Konferencji) posiadających atrakcyjną ofertę dla branży, ale też integracja branży.

W konferencji wezmą udział właściciele, prezesi, dyrektorzy zarządzający, menedżerowie marketingu i sprzedaży w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych, jak również menadżerowie decydujący o zakupach w firmach z branży chemii gospodarczej, pracownicy działów R&D firm przemysłu chemii gospodarczej oraz przedstawiciele nauki

Koszt uczestnictwa:
• dla 1 osoby z firmy – 390 zł + VAT
• dla 2 osób z firmy – 365 zł + VAT za 1 osobę
• dla więcej niż 3 osób z firmy – 330 zł + VAT za 1 osobę

POBIERZ Program

POBIERZ Formularz zgłoszeniowy

Wyświetlono: 1066

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej