Kalendarium

TransPoland Translogistica

Data: 08.11.2017 - 10.11.2017
Miejsce: Warszawa, Polska

Z myślą m.in. o przedsiębiorstwach chemicznych stworzono targi TransPoland Translogistica, które w listopadzie odbędą się w Warszawie. Organizatorzy spodziewają się ok. 170 wystawców (rok temu było ich 140) oraz 5,6 tys. zwiedzających (rok temu było ich 4,5 tys.).

- Choć z pozoru może się wydawać, że targi transportowo-logistyczne nie są wydarzeniem powiązanym z branżą chemiczną, to jednak nic bardziej mylnego. Z uwagi na to, że TransPoland Translogistica to targi adresowane do właścicieli ładunków (producentów i dystrybutorów), korzystających z rozwiązań w zakresie transportu i logistyki, to są wydarzeniem idealnym dla przedsiębiorców z sektora chemicznego i petrochemicznego i maja im pomóc w znalezieniu dostawcy kompleksowych usług logistycznych lub rzetelnego przewoźnika dla swojego ładunku – przekonują organizatorzy piątej edycji targów TransPoland Translogistica, które odbędą się w Warszawie w dniach 8-10 listopada br. Miejsce imprezy to EXPO XXI.

Wystawa to największe w tej części Europy spotkanie przedstawicieli działów logistyki, transportu, zaopatrzenia i zakupów w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych z profesjonalistami na co dzień związanymi z transportem, logistyką, magazynowaniem i dystrybucją.

- Będzie można zapoznać się z różnymi aspektami bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych i produktów chemicznych. Ważnym punktem programu targów będzie także forum poświęcone zmianom w regulacjach ADR / RID / ADN, ze szczególnym naciskiem na intermodalne i mutimodalne operacje transportowe. Program niewątpliwie będzie bogaty, jednak jednym z najważniejszych jego  punktów będzie Networking logistyczny, czyli darmowa usługa, która daje możliwość udziału w specjalnie aranżowanych spotkaniach z potencjalnymi partnerami z sektora transport-spedycja-logistyka. Cieszy nas rosnąca świadomość tego, że targi transportowe nie są wydarzeniem wyłącznie dla transportowców. Wręcz przeciwnie, naszym zadaniem jest łączenie właścicieli ładunków – producentów, dystrybutorów, poszukujących rozwiązań w zakresie transportu i logistyki z wiodącymi i rzetelnymi firmami z branży TSL. Dlatego właśnie stworzyliśmy Networking, którego głównym założeniem jest ułatwienie potencjalnym partnerom komunikacji i nawiązania nowych relacji biznesowych, przy dużej oszczędności czasu - tłumaczy Paweł Konowałek, dyrektor targów TransPoland Translogistica

Podczas ubiegłorocznej edycji w ramach jednodniowego Networkingu odbyło się ponad 50 spotkań biznesowych. W tym roku organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć tę inicjatywę na trzy dni trwania targów, aby dać większej liczbie firm możliwość udziału w spotkaniach. Aby skorzystać z usługi Networkingu wystarczy wypełnić formularz na stronie http://trans-poland.pl/Program/Networking-Logistyczny.

Kalendarium

więcej