Kalendarium

Future Private Labels 2017

Data: 25.10.2017 - 26.10.2017
Miejsce: Kielce, Polska

Zaplanowana przez Targi Kielce na 25-26 października br. kolejna edycja programu Future Private Labels 2017 przebiegać będzie pod hasłem innowacji, realizowanych przez właścicieli marek własnych, na poziomie produktów i nowoczesnych narzędzi strategicznych. Nowością będzie cykl warsztatów.

FPL 2017 połączy targi producentów marek własnych, konferencję pełną ekspertów, także tych zagranicznych oraz szkolenia i konkurs na opakowanie. Nowością jest cykl specjalistycznych warsztatów, który poprzedzi październikowe wydarzenie.
Ubiegłoroczne wydarzenie, w całości poświęcone tematyce private labels, zgromadziło 800 specjalistów branży marek własnych - kupców i przedstawicieli sieci handlowych, producentów private labels oraz projektantów opakowań. Konferencji z udziałem wielu zagranicznych ekspertów branży przysłuchiwało się 120 osób, a w warsztatach, mówiących o roli opakowania w produktach marek udział wzięło 60 osób. W Targach Kielce, drugim ośrodku wystawienniczym Europy Środkowo-Wschodniej, zaprezentowało się 83 wystawców z 9 krajów: z Niemiec, Włoch, Litwy, Białorusi, Grecji, Węgier, Ukrainy, Czech oraz Polski.

Kalendarium

więcej