Kalendarium

Forum Druku Cyfrowego

Data: 28.09.2017
Miejsce: Warszawa, Polska

Forum Druku Cyfrowego to konferencja, która wskazuje trendy i nowe możliwości w zakresie designu opakowań.Odbędzie się 28 września br. w ramach targów Cosmetic Business Poland w Warszawie.

Forum Druku Cyfrowego to jedyne na rynku spotkanie praktyków w całości poświęcone technologii umożliwiającej personalizację opakowań, druk zmiennych danych oraz produkcję JIT (Just In Time) przy jednoczesnej optymalizacji kosztów ich zakupu. Forum skierowane jest do osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań, czyli managerów i specjalistów ds. rozwoju opakowań; managerów i specjalistów ds. marketingu; brand managerów oraz szefów działów zakupu.

Podczas Forum pokazane zostaną unikalne, niestandardowe formy uszlachetniania druku oraz pokażemy nieszablonowe przykłady wykorzystania personalizacji w designie opakowań. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele jednej z najlepszych agencji brandingowych w Polsce – Brandy Design, która odpowiedzialna jest za kreacje opakowań takich marek, jak np. STOCK, Cin&Cin, Orlen. Uczestnicy - zwłaszcza ci zainteresowani wprowadzeniem własnych produktów do sieci handlowej - będą mieli okazję wysłuchać wystąpienia na temat tego, w jaki sposób przebiega współpraca z największymi sieciami w Polsce. Zwykle za podobne szkolenia i warsztaty trzeba płacić – Forum jest tymczasem zupełnie bezpłatne. Każdy z zarejestrowanych uczestników Forum będzie miał możliwość zdobycia bezpłatnej konsultacji własnej marki. Konsultację poprowadzą przedstawiciele Agencji Brandy Design.

Ze szczegółami organizacyjnymi można zapoznać się pod adresem: www.forumdrukucyfrowego.pl

Kalendarium

więcej