Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Nowości kosmetyczne na targach in-cosmetics 2017

W Londynie trwają targi in – cosmetics 2017, będące jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w przemyśle kosmetycznym. Stanowią forum prezentacji najbardziej innowacyjnych składników kosmetycznych, które w ostatnim czasie pojawiły się na globalnym rynku.

Czytaj »

Johnson&Johnson szuka innowacji kosmetycznych

Globalny koncern kosmetyczny Johnson & Johnson uruchomi w trakcie najbliższej edycji targów in-cosmetics (4 kwietnia br. w Londynie) nowe narzędzie o nazwie Flash Cosmetics Pitch, w ramach którego gromadzić będzie pomysły do wykorzystania w przemyśle kosmetycznym.

Czytaj »

Evonik rozwija kompetencje w branży kosmetycznej

Evonik nabywa firmę specjalizującą się w opracowywaniu alternatywnych systemów konserwujących do produktów kosmetycznych. Tym samym umacnia swoją pozycję, jako jednego z najważniejszych na świecie partnerów przemysłu kosmetycznego. Akwizycja umożliwi zaoferowanie klientom kompletnych rozwiązań dotyczących formuł.

Czytaj »

Zrównoważony rozwój priorytetem działalności Henkla

Niemiecki koncern chemiczny Henkel poinformował o swoich osiągnięciach w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Zanotował poprawę wyników w kluczowych obszarach wpływających na realizację celów zrównoważonego rozwoju.

Czytaj »

Kalendarium

więcej