Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Henkel nie miał jeszcze tak dobrego kwartału

O 9,6% wzrosła sprzedaż koncernu Henkel w drugim kwartale bieżącego roku, względem tego samego okresu 2016 r. Wyniosła ona 5,098 mld euro. Był to dla Henkla rekordowy wynik, jeśli chodzi o kwartalne przychody.

Czytaj »

Nowości kosmetyczne na targach in-cosmetics 2017

W Londynie trwają targi in – cosmetics 2017, będące jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń w przemyśle kosmetycznym. Stanowią forum prezentacji najbardziej innowacyjnych składników kosmetycznych, które w ostatnim czasie pojawiły się na globalnym rynku.

Czytaj »

Johnson&Johnson szuka innowacji kosmetycznych

Globalny koncern kosmetyczny Johnson & Johnson uruchomi w trakcie najbliższej edycji targów in-cosmetics (4 kwietnia br. w Londynie) nowe narzędzie o nazwie Flash Cosmetics Pitch, w ramach którego gromadzić będzie pomysły do wykorzystania w przemyśle kosmetycznym.

Czytaj »

Evonik rozwija kompetencje w branży kosmetycznej

Evonik nabywa firmę specjalizującą się w opracowywaniu alternatywnych systemów konserwujących do produktów kosmetycznych. Tym samym umacnia swoją pozycję, jako jednego z najważniejszych na świecie partnerów przemysłu kosmetycznego. Akwizycja umożliwi zaoferowanie klientom kompletnych rozwiązań dotyczących formuł.

Czytaj »

Kalendarium

więcej