Wiadomości - Przemysł detergentowy z kraju

VII Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej - relacja filmowa

VII Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej - relacja filmowa

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z VII Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej, którą firma EPS Media, wydawca czasopisma "Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej" zorganizowała 9 maja 2017 r. w Warszawie.

Czytaj »

Henkel Polska: inwestycja za 85 mln zł

Henkel Polska rozbudowuje fabrykę w Raciborzu, jeden ze swoich największych zakładów produkcji proszków do prania. Dzięki tej inwestycji w fabryce zaczną być wytwarzane płynne środki piorące. Otwarcie nowej części obiektu planowane jest na pierwszą połowę 2018 r. Wartość inwestycji to 85 mln zł.

Czytaj »

VII Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej: rynek, legislacja, nowości surowcowe - wszystko w jednym miejscu i czasie

Po raz siódmy spotkali się reprezentanci branży chemii gospodarczej z okazji Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej. Wydarzenie zorganizowało EPS Media, wydawca czasopisma „Chemia i Biznes” i „CiB. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”. W warszawskiej konferencji (9 maja 2017 r.) uczestniczyło około 180 osób ze 106 firm i instytucji.

Czytaj »

PCC Exol: wyniki pod wpływem wzrostu cen surowców

Początek 2017 r. był dla Grupy PCC Exol dość trudnym okresem z uwagi na rosnące ceny surowców wykorzystywanych przez spółkę.

Czytaj »

Kalendarium

więcej