Wiadomości - Przemysł detergentowy

Ekspansja zagraniczna priorytetem dla producenta chemii gospodarczej i wyrobów kosmetycznych

Grupa Global Cosmed, będąca zintegrowanym producentem i dystrybutorem chemii gospodarczej i wyrobów kosmetycznych poinformowała, że koncentruje się na rozwoju swoich strategicznych marek, ze szczególnym uwzględnieniem ekspansji na rynki zagraniczne, na których to upatruje szansy skokowego wzrostu przychodów ze sprzedaży. 

Czytaj »

8 maja 2018 r.: VIII Międzynarodowa Konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej

W maju br. odbędzie się ósma edycja Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej. Wydarzenie organizuje EPS Media, wydawca czasopisma „Chemia i Biznes” i „Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”. Rośnie liczba firm wspierających EPS Media w organizacji przedsięwzięcia.

Czytaj »

PCC Exol stawia na rozwój specjalistycznych produktów

PCC Exol informuje, że w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy kontynuował realizację strategii ukierunkowanej na rozwój produktów specjalistycznych. Efektem tych działań jest dalsza rozbudowa grupy etoksylowanych alkoholi syntetycznych do zastosowań przemysłowych. Produkty te wykazują doskonałe właściwości odtłuszczające, detergencyjne i emulgujące.

Czytaj »

PCC Exol walczy z rosnącymi cenami surowców

Spółka PCC Exol, lider Europy Środkowo-Wschodniej w produkcji surfaktantów, poprawiła wyniki skonsolidowane w trzecim kwartale 2017 r.

Czytaj »

Kalendarium

więcej