Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

Grupa Selena: jak przygotować się do inwestycji?

W ocenie przedstawicieli Grupy Selena, prace prowadzące do uruchomienia inwestycji w przemyśle chemicznym, muszą obejmować szereg aspektów i wymagają nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim specjalistycznych kompetencji.

Czytaj »

Grupa Azoty Police wykorzystuje sytuację na rynku bieli tytanowej

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police konsekwentnie rozwija swoją działalność w obszarze produkcji i sprzedaży bieli tytanowej. W efekcie rośnie znaczenie tej kategorii produktowej w strukturze całej spółki. Pozycja Grupy Azoty Police na rynku pigmentów w Europie wciąż jest jednak niewielka – spółka odpowiada za ok. 1% europejskiej produkcji bieli tytanowej.

Czytaj »

Budowlana Marka Roku 2017: lista zwycięzców

Centrum Badań i Analiz Rynku ogłosiło wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2017. Jest to wskazanie, które produkty dostępne na rynku chemii budowlanej zasługują na szczególną uwagę ze strony wykonawców.

Czytaj »

Grupa Selena zwiększa przychody

Grupa Selena. Jeden z liderów polskiego rynku chemii budowlanej, w pierwszym kwartale 2017 r. zanotowała przychody wyższe aż o 41,4% względem analogicznego okresu roku minionego. Jednocześnie jednak skończyła kwartał ze stratą, choć jak przyznaje, jest to strata spodziewana.

Czytaj »

Kalendarium

więcej