Wiadomości - Chemia budowlana z kraju

Eksperci debatowali o przyszłości branży systemów ociepleń

270 osób z 11 krajów wzięło udział w Warszawie w IV Europejskim Forum ETICS. Wydarzenie zgromadziło reprezentantów branży chemii budowlanej, a konkretnie rynku systemów ociepleń. W trakcie spotkania podkreślano znaczenie ocieplania budynków.

Czytaj »

Chemia budowlana: co wpływa na cenę farb?

Grupa Atlas, lider polskich branży chemii budowlanej, wprowadzając na rynek swoje innowacyjne, silikonowe farby elewacyjne, zapewniające wieloletnią trwałość i ochronę fasady niemal każdego budynku, przedstawiła mechanizmy, które wpływają na kształtowanie się cen farb. Koszt produktu, jakim jest farba, uzależniony jest od szeregu czynników.

Czytaj »

Targi dla branży utrzymania ruchu i materiałów sypkich

Zbliżają się 9. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas oraz 8. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Termin obydwu wydarzeń to 18-19 października 2017 r.. Miejsce: EXPO Kraków.

Czytaj »

Jak stworzyć energooszczędną Europę w kontekście ocieplenia budynków?

10 wskazówek mówiących o tym, jak stworzyć energooszczędną Europę w zakresie ocieplania budynków przedstawiło Europejskie Stowarzyszenie ETICS podczas IV Europejskiego Forum ETICS. Wydarzenie zgromadziło w Warszawie 250 osób z 25 krajów, głównie specjalistów z dziedziny produkcji i użytkowania systemów ociepleń, czyli jednego z segmentów chemii budowlanej.

Czytaj »

Kalendarium

więcej