Wiadomości - Chemia budowlana

Systemy ociepleń stają się coraz bardziej niezawodne

141 osób z Polski, Niemiec, Włoch, Litwy i Ukrainy wzięło udział w V Międzynarodowej Konferencji ETICS zorganizowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) w Łochowie. Spotkanie polskiego sektora ociepleń, największego w Unii Europejskiej, było też okazją do obchodów 15-lecia SSO.

Czytaj »

Grupa Selena: najwyższa w historii sprzedaż w pierwszym kwartale

Grupa Selena, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej w Polsce i naszej części Europy, w pierwszym kwartale 2018 r. osiągnęła najwyższe w historii przychody ze sprzedaży w wysokości 248 mln zł, co oznacza wzrost o niemal 13% w ujęciu rok do roku. Po raz pierwszy Grupa uzyskała również w pierwszym kwartale roku dodatni wynik EBIT, który wynosi 738 tys. zł.

Czytaj »

Uzin Polska: nowy zakład chemii budowlanej

Firma Uzin Polska wzbogaciła się o nowy zakład chemii budowlanej. Obiekt oddano do użytku w Legnicy.

Czytaj »

SSO – od 15 lat na rzecz jakości w polskiej branży ociepleń

W roku 2018 Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) obchodzi jubileusz 15-lecia pracy dla polskiej branży ociepleń. Organizacja, założona w 2003 roku przez 5 firm, dzisiaj zrzesza 30 podmiotów – producentów systemów ociepleń ETICS i ich komponentów oraz dwa stowarzyszenia branżowe producentów materiałów termoizolacyjnych.

Czytaj »

Kalendarium

więcej