Nowości - Przemysł kosmetyczny z kraju

Omyacare: Wapń w przemyśle kosmetycznym

Firma Omya wprowadza na rynek naturalne białe minerały z serii Omyacare, które spełniają standardy Ecocert dotyczące kosmetyków naturalnych i organicznych.

Czytaj »

PCC Exol rozwija portfolio produktowe

Spółka PCC Exol, będąca największym w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej producentem surfaktantów, rozwija swoje portfolio produktowe. W ciągu roku jej oferta powiększyła się o półwyroby dla budownictwa oraz wysokiej czystości komponenty do kosmetyków. Spółka rozwija także surfaktanty do zastosowań przemysłowych.

Czytaj »

Galactoarabinan w ofercie dystrybucyjnej Cornelius Polska

W ofercie spółki Cornelius Polska, dostawcy specjalistycznych surowców chemicznych, pojawił się nowy produkt. To galactoarabinan, czyli specjalistyczna wielofunkcyjna substancja aktywna pozyskiwana z modrzewia.

Czytaj »

miniHATM: kwas hialuronowy nowej generacji w ofercie Cornelius Polska

Cornelius Polska poszerza ofertę kwasów hialuronowych o kolejny produkt – miniHATM (producent: Shandong Freda Biopharm). Jest to kwas hialuronowy nowej generacji – uzyskany metodą degradacji enzymatycznej, dzięki czemu nie zawiera takich substancji drażniących, jak kwas chlorowodorowy, wodorotlenek sodu czy nadtlenek wodoru.

Czytaj »

Kalendarium

więcej