Wiadomości - Przemysł kosmetyczny ze świata

Są darmowe bilety na targi kosmetyczne w Monachium

31.03.2016

Polski przemysł kosmetyczny zaznaczy swoją obecność na zbliżających się Międzynarodowych Targach Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness, które odbędą się 8 - 9 czerwca 2016 r. w Monachium.

CosmeticBusiness to wiodące w Europie targi typu B2B przeznaczone dla producentów kosmetyków oraz dostawców dla przemysłu kosmetycznego, w tym producentów private label, kontraktowych, producentów surowców, aromatów, opakowań, maszyn do produkcji i napełniania, a także laboratoriów. Niemiecki rynek kosmetyczny jest największym w Europie, a targi CosmeticBusiness są jedyną imprezą targową w tym kraju skierowaną do dostawców dla tej gałęzi przemysłu.

W 12 edycji targów szeroki wachlarz produktów i usług dla wszystkich segmentów branży zaprezentuje ponad 400 przedsiębiorstw i marek z 20 krajów. W tym gronie będą także firmy z Polski: Bech Packaging, BluxCosmetics, Drukpol, Neweco, PackTube oraz Polak.

Podczas nadchodzącej edycji targów CosmeticBusiness kolejny raz zaplanowano „CB Spotlight – w świetle jupiterów”. To pokaz odbywający się na zaaranżowanej powierzchni, który ma pozwolić w interesujący sposób zaprezentować wybrane premiery i nowości rynkowe oraz trendy, które będą obowiązywać w branży kosmetycznej do 2018 r.

Ceny biletów wstępu na targi CosmeticBusiness przy zakupie online: bilet jednodniowy - 35 euro, bilet dwudniowy - 45 euro. Polskie przedstawicielstwo targów dysponuje ograniczoną liczbą bezpłatnych biletów wstępu. Zainteresowanych ich otrzymaniem prosi o kontakt (info@targilipskie.pl) do 15 kwietnia br.

Wyświetlono: 766

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej