Wiadomości - Przemysł kosmetyczny z kraju

Druga edycja targów CosmeticBusiness Poland już we wrześniu

27.04.2017

Na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI w dniach 27 i 28 września br. odbędzie się druga edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland.

Targi CosmeticBusiness Poland organizowane wspólnie z targami HPCI tworzą profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest oferta dla produkcji kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarstwa domowego: począwszy od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie. Oferta wystawców obejmuje również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowanie oraz pakowanie, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, a także koncepcje dla nowych produktów, testowanie i certyfikacje oraz doradztwo.

Premierowa edycja targów odbyła się we wrześniu 2016 r. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą 250 firm i marek z 11 krajów. 40% wystawców pochodziło z zagranicy, co świadczy o międzynarodowym charakterze warszawskiej imprezy. Oprócz przedsiębiorców z Polski swoje produkty i usługi prezentowały firmy z Niemiec, Francji, Włoch. Uzupełnieniem oferty były konferencje na temat aktualnych trendów w branży kosmetycznej.

Udział w targach CosmeticBusiness Poland w roli wystawcy to okazja umocnienia pozycji na krajowym rynku oraz nawiązania kontaktów handlowych z firmami z Europy. Przydzielanie powierzchni wystawienniczej zostało już rozpoczęte. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na info@targilipskie.pl

Wyświetlono: 740

Przeczytaj również

Skomentuj

Kalendarium

więcej